Lista aktualności Lista aktualności

Mój Las - wyniki konkursu

Wyniki konkursu dla dzieci i młodzieży szkolnej, pod hasłem „MÓJ LAS” XXXI edycji 2017/2018.

 

W dniu 15 stycznia 2018 roku Sąd Konkursowy w składzie:

  1. Tadeusz Pampuch – ZO LOP w Olsztynie - przewodniczący
  2. Sebastian Smoluk – przedstawiciel ZO SITLiD w Olsztynie
  3. Maria Grabowska - przedstawiciel ZO LOP w Olsztynie
  4. Andrzej Sobania  - przedstawiciel ZO LOP w Olsztynie
  5. Kinga Sulej  - przedstawiciel ZO LOP w Olsztynie
  6. Monika Płoska - przedstawiciel ZO LOP w Olsztynie
  7. Joanna Piskosz - przedstawiciel ZO LOP w Olsztynie
  8. Małgorzata Jarczewska - przedstawiciel ZO LOP w Olsztynie
  9. Krystyna Leszczyńska - przedstawiciel ZO LOP w Olsztynie
  10. Małgorzata Gruca – przedstawiciel RDLP w Olsztynie
  11. Anna Bartoszewicz – przedstawiciel ZO SITLiD w Olsztynie – sekretarz.

dokonał oceny prac konkursowych, nadesłanych przez dzieci i młodzież szkolną, z terenu woj. warmińsko-mazurskiego, .na I etap szczebla regionalnego XXXI edycji konkursu „Mój Las”.  Łącznie  wpłynęło 396 prac, w tym:

 w kategorii I  wiekowej      -  367 prac,

 w kategorii II    wiekowej   -    26 prac,

 w kategorii III wiekowej     -     1 praca,

 w kategorii IV wiekowej     -     2 prace.

Po zapoznaniu się ze wszystkimi pracami i ich analizie, której podstawą, zgodnie                     z regulaminem konkursu, były : wartość merytoryczna pracy, forma opracowania, samodzielność w opracowaniu pracy oraz oryginalność ujęcia tematu, ogólna estetyka pracy, pomysłowość szaty graficznej, Sąd Konkursowy postanowił nagrodzić niżej wymienione prace :

I Kategoria wiekowa : „Mój ulubiony mieszkaniec lasu”:

  1. Filip Łapyr - SP Nr 1 w Lidzbarku Welskim, opiekun p. Teresa Jagielska.
  2. Daniel Urbański - SP Nr 1 w Lidzbarku Welskim, opiekun p. Małgorzata Przybylska.
  3. Hubert Sokołowski - SP nr 30 w Olsztynie, opiekun p. Maja Sarnowska.

Wyróżnienia :

1.  Jakub Wolf - SP w Samborowie, opiekun p. Urszula Janicka.

2. Oliwier Rykaczewski - SP Nr 1 w Lidzbarku Welskim, opiekun p. Barbara Urbańska.

3. Jacek Wielgoszyński - SP w Kiełpinach, Kiełpiny 1, opiekun  p. Gabriela Marcinkowska.

4. Zuzanna Grablewska - SP w Wilczkowie, opiekun p. Jadwiga Stasiewicz-Kuhn.

5. Paulina Sadowska - SP w Wilczkowie, opiekun p. Jadwiga Stasiewicz-Kuhn.

6. Lena Kołpacka - SP w Kurzętniku, opiekun p. Emilia Barańska.

7. Piotr Kochański - SP Nr 2 w Iławie, opiekun p. Urszula Złotowska.

8. Krystyna Florkowska - SP Nr 1 w Lidzbarku Welskim, opiekun p. Barbara Urbańska.

9. Kasia Zdanowicz - SP Nr 1 w Lidzbarku Welskim, opiekun p. Aleksandra Trzaskalska.

10. Maja Sombecka - SP Nr 2 w Iławie, opiekun p. Justyna Gołębiowska.

11. Oliwia Cybulska - SP w Płośnicy, opiekun p. Jadwiga Józefowicz.

12. Błażej Łapyr - SP Nr 1 w Lidzbarku Welskim, opiekun p. Teresa Jagielska.

13. Kornel Stakun - SP w Pasymiu, opiekun p. Małgorzata Łachmańska.

14. Maja Mozarczyk - SP Nr 2 w Iławie, opiekun p. Grażyna Wiącek.

15. Aleksandra Kamińska – SP w Lidzbarku  Welskim, opiekun p. Katarzyna Czaplińska.

16. Barbara Maranowska - SP w Lidzbarku  Welskim, opiekun p. Ewelina Wojciechowska.

Prace ze szkół, które pierwszy raz wzięły udział w konkursie :

  1. Julia Kaczała - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Rodnowie, opiekun p. Sylwia Nikraszewicz.
  2. Iga Cybulska – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Wąpiersku, opiekun Wiesława Tamiła.
  3. Hanna Krakos - SP Nr 2 w Iławie, opiekun p. Alina Piórkowska.
  4. Kacper Sadowski – SP w Samborowie, opiekun  p. Urszula Janicka.

 II Kategoria wiekowa : „Runo leśne i jego mieszkańcy”

  1. Aleksandra Białousz – SP Nr 6 w Olsztynie, opiekun p. Bożena Nazarczuk.
  2. Maja Szczepańska – SP w Pasymiu, opiekun  p. Aneta Gołaszewska.
  3. Łucja Obidzińska -  SP w Pasymiu, opiekun  p. Aneta Gołaszewska.

III Kategoria wiekowa : „Zwierzęta leśne – sprzymierzeńcy czy szkodniki”.

Wyróżnienie :

Weronika Pliszka – Gimnazjum Nr 1 w Szczytnie, opiekun p. Alina Borodziuk.                   

IV Kategoria wiekowa : „Ochrona różnorodności biologicznej w lasach”.

Wyróżnienia :

  1. Aleksandra Hinz – II LO w Olsztynie, opiekun  p. Aneta Maszczak.
  2. Małgorzata Nowagiel - II LO w Olsztynie, opiekun p. Aneta Maszczak.

W kategoriach III i IV nie przyznano I, II i III miejsca. Nadesłanie prace postanowiono uhonorować wyróżnieniami.