Lista aktualności Lista aktualności

Najlepsi strzelcy wśród leśników

18 czerwca 2022 roku leśnicy z RDLP w Olsztynie spotkali się na strzelnicy PZŁ im. Władysława Komorowskiego w Olsztynie-Gutkowie aby wyłonić spośród siebie najlepszych strzelców. To już dwudziesta piąta edycja tego wydarzenia.

Zawody zorganizowane przez Klub Strzelectwa Myśliwskiego „LEŚNIK” w Olszynie odbyły się w pięcioboju myśliwskim. Po raz pierwszy strzelano w konkurencji - myśliwska oś praktyczna, która wzbudziła najwięcej emocji. Oś myśliwska polega na strzelaniu do celów odlatujących od strzelca.

W zawodach wystartowało 78 zawodników (w tym 1 osoba nieklasyfikowana), zgrupowanych w 19 zespołach.

Zwycięska drużyna z Nadleśnictwa Miłomłyn (piąte zwycięstwo z rzędu) otrzymała Puchar przechodni ufundowany przez dyrektora RDLP w Olsztynie.

Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody ufundowane przez TAMED GROUP w Olsztynie, Związek Leśników Polskich w RP Regionu Olsztyńskiego oraz Zarząd Okręgowy PZŁ w Olsztynie.

Wszystkim uczestnikom Zawodów w imieniu Zarządu Klubu Strzelectwa Myśliwskiego "LEŚNIK" w Olsztynie serdecznie dziękujemy za przybycie i pomoc przy organizacji Zawodów, a zawodnikom XXV Regionalnych Zawodów Strzeleckich Leśników gratulujemy wyników.

Link do wyników: https://shot.unimasz.pl/wyniki/13