LISTA AKTUALNOŚCI LISTA AKTUALNOŚCI

Powrót

Podzielili się tym co najcenniejsze

Podzielili się tym co najcenniejsze

25 maja 2023 r. już po raz drugi, zapewne nie ostatni, wraz z iławską Policją, pod hasłem „LEŚNA KROPLA KRWI” uzbieraliśmy 16,5 litra cennego płynu jakim jest krew. Do akcji zgłosiły się 44 osoby, z czego krew oddały 37.

Tego dnia można było również zostać potencjalnym dawcą szpiku. W szeregi fundacji DKMS wstąpiło 25 nowych członków!

„Znowu wyszło super” - tak cały dzień ciężkiej pracy podsumowały Panie z obsługi medycznej.

Dopisało wszystko: humory, pogoda a przede wszystkim ilość chętnych do podzielenia się tym co najcenniejsze. Ponownie mogliśmy liczyć na iławskie służby mundurowe z komendantami na czele: Policji, Straży Pożarnej, Służby Więziennej. Jak zawsze dopisali Druhowie z OSP oraz liczna lokalna społeczność. Z przyjemnością powitaliśmy również Dyrektora RDLP w Olsztynie Pana Adama Roczniaka, który bez wahania zgłosił się do bazy dawców szpiku. Zaszczycili nas również iławscy samorządowcy: Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, Burmistrz Miasta Iławy Dawid Kopaczewski, Przewodniczący Rady Miasta Michał młotek, który dzielnie oddał krew. Dziękujemy za liczne przybycie naszym sąsiadom z nadleśnictw: Susz, Młynary, Stare Jabłonki, Lidzbark oraz z sąsiedniej RDLP Toruń Nadleśnictwu Jamy.

Szczególne podziękowania kierujemy na ręce Pań z obsługi medycznej, które dzięki swojej ciężkiej pracy pomogły w sprawnym przeprowadzeniu akcji. Druhom z OSP Iława bardzo dziękujemy za grochówkę, która wszystkim uczestnikom akcji pomogła w regeneracji sił. Jak zawsze mogliśmy liczyć na Waszą pomoc.

Dziękujemy wszystkich wolontariuszom z Nadleśnictwa Iława, którzy pomimo wielu obowiązków zawodowych znaleźli czas na pomoc przy organizacji akcji.

Do zobaczenia za rok.