LISTA AKTUALNOŚCI LISTA AKTUALNOŚCI

Powrót

Promykowy bieg

Promykowy bieg

Obiekt edukacyjno-sportowy w leśnictwie Lipnik był w sobotę miejscem nie tylko wspaniałej sportowej rywalizacji, ale przyciągnął również uwagę ludzi o gorących sercach, otwartych na los i potrzeby dzieci niepełnosprawnych.

 

Stowarzyszenie Promyk w Szczytnie zorganizowało w lasach Nadleśnictwa Szczytno imprezę charytatywną pn: II Promykowy Bieg Charytatywny. Nadleśnictwo Szczytno zostało zaszczycone możliwością objęcia tej fantastycznej imprezy patronatem honorowym.

Biegacze mieli możliwość sprawdzenia się na dystansie 8 km, a pozostali uczestnicy przebyli odcinek 3 km "na czymkolwiek". Na Lipniku postawiono scenę, na której pojawiły się gwiazdy estrady, m.in. Staszka, oraz przeprowadzono szereg licytacji, z których dochód został przekazany na potrzeby podopiecznych stowarzyszenia. Rozstawiono liczne namioty, pod którymi milusińscy mogli korzystać z szeregu atrakcji takich jak: tatuaże, słodkości, konkursy, zagadki. Wyjątkową atrakcję na stoisku promocyjnym Nadleśnictwa Szczytno stanowił przeszklony ul, w którym pszczoły pracowicie produkowały w trakcie imprezy miód. Impreza odniosła olbrzymi sukces organizacyjny, czego serdecznie gratulujemy organizatorom i sponsorom. Polecamy się na przyszłość.