Aktualności

Z poprzedniego artykułu otwierającego cykl "Z kalendarza leśnika" dowiedzieliśmy sie o najważniejszym zadaniu leśników, czyli o sadzeniu lasu. Co teraz? Wszystkie sadzonki w ziemi - czyżby leśniczy wraz z podleśniczym mogli teraz usiąść na skraju odnowionej powierzchni i dopingować sadzonki we wzroście? Mogłoby się tak wydawać - teraz przecież wystarczy czekać aż urośnie las, pozyska się z niego drewno i znowu się go posadzi. Niestety, nie jest tak łatwo! Na młode pokolenie drzew czyha wiele zagrożeń. O części z nich dowiecie się w tym artykule.

Wydarzenia

260 tysięcy gości odwiedziło w tym roku Wilczy Szaniec. Ci, którzy tego nie zrobili, będą mieli okazję nadrobić zaległości. I to za pół ceny!

Komunikaty i ogłoszenia

W załączniku znajduje się ogłoszenie o naborze na staż.

Sprzedaż drewna, choinek i sadzonek

Informacja na temat sprzedaży drewna, choinek i sadzonek w nadleśnictwach nadzorowanych przez RDLP w Olsztynie.

Oferta łowiecka

Linki do oferty łowieckiej nadleśnictw nadzorowanych przez RDLP w Olsztynie.

Ochrona danych osobowych

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), Dz.U.UE.L.2016.119.1 (dalej: RODO), uprzejmie informujemy, że: