Aktualności

W arboretum w Kudypach można było dziś nie tylko odebrać sadzonki drzew w ramach ogólnopolskiej akcji #sadziMY 2022, ale także… oddać krew.

Wydarzenia

260 tysięcy gości odwiedziło w tym roku Wilczy Szaniec. Ci, którzy tego nie zrobili, będą mieli okazję nadrobić zaległości. I to za pół ceny!

Komunikaty i ogłoszenia

Szczegóły ogłoszenia w załączonym poniżej pliku.

Sprzedaż drewna, choinek i sadzonek

Informacja na temat sprzedaży drewna, choinek i sadzonek w nadleśnictwach nadzorowanych przez RDLP w Olsztynie.

Działalność związków zawodowych

W dniach 20-23.09.2021 odbyły się na terenie ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie (RDLP w Poznaniu) XXVIII Szachowe Mistrzostwa Polski Leśników o Puchar Przewodniczącego Związku Leśników Polskich w Rzeczypospolitej Polskiej. Tradycyjnie zawody objął patronatem Dyrektor Generalny Lasów Państwowych, który również ufundował puchar i nagrody dla najlepszej drużyny.

Ochrona danych osobowych

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), Dz.U.UE.L.2016.119.1 (dalej: RODO), uprzejmie informujemy, że: