LISTA AKTUALNOŚCI LISTA AKTUALNOŚCI

Powrót

Zawody strzeleckie

Zawody strzeleckie

7 czerwca 2024 roku Leśnicy z RDLP i BULiGL w Olsztynie oraz zaproszeni Goście spotkali się na strzelnicy PZŁ im. Władysława Komorowskiego w Olsztynie - Gutkowie aby wyłonić spośród siebie najlepszych strzelców.

To już dwudziesta siódma edycja tego wydarzenia.

Zawody zorganizowane przez Klub Strzelectwa Myśliwskiego „LEŚNIK” w Olszynie oraz Związek Leśników Polskich RP Regionu Olsztyńskiego odbyły się w pięcioboju myśliwskim. W zawodach wystartowało 90 zawodników, zgrupowanych w 25 zespołach.

Zwycięska drużyna z Nadleśnictwa Miłomłyn otrzymała Puchar Przechodni ufundowany przez Dyrektora RDLP w Olsztynie.

Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody ufundowane przez TAMED Group w Olsztynie, Związek Leśników Polskich w RP Regionu Olsztyńskiego, Zarząd Okręgowy PZŁ w Olsztynie, WOODMIRNING oraz Trofeum Malbork. Dodatkową nagrodą był obraz namalowany przez naszą Koleżankę z Nadleśnictwa Olsztyn przeznaczony dla najlepszej Diany.

Wszystkim uczestnikom Zawodów w imieniu Zarządu Klubu Strzelectwa Myśliwskiego "LEŚNIK" w Olsztynie serdecznie dziękujemy za przybycie i pomoc przy organizacji Zawodów, a zawodnikom XXVII Regionalnych Zawodów Strzeleckich Leśników gratulujemy wyników.

I już teraz zapraszamy na kolejne Zawody.

Darz Bór!

 

Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie: https://serw.unimasz.pl/wyniki/55